UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

słucham koncertu Beethovena na inaugurację konkursu H. Wieniawskiego a jednocześnie czytam debilne wpisy, usprawiedliwiające wyczyn pijanego wyrostka, którego ojciec nie nauczył kulturalnie się napić, czytam debila, który chce za to zapłacić! Polecam włączcie kanał kultura i posłuchajcie koncertu zamiast pieprzyć głupoty!!!!


Anuluj