UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

słucham koncertu Beethovena na inaugurację konkursu H. Wieniawskiego a jednocześnie czytam debilne wpisy, usprawiedliwiające wyczyn pijanego wyrostka, którego ojciec nie nauczył kulturalnie się napić, czytam debila, który chce za to zapłacić! Polecam włączcie kanał kultura i posłuchajcie koncertu zamiast pieprzyć głupoty!!!!