UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
?Zabezpieczony przez policjantow nielegalny radiotelefon? Hahaha jaki on nielegalny ? A ze pokrywa pasmo 174mhz to jest nielegalny ? Policję radzę wysłać na sZkolenie z takich spraw . Jest to legalna wersja radiostacji dostępna np w autoradex za 130zl i nie trzeba miec na nią pozwolenia . Słuchać policji tez mogę bez żadnych konsekwencji ale policji to nie w smak i piszą bzdury jak tutaj . Słuchać oczywiście można ale tych informacji nie można powielać i to tyle w temacie legalności tego urządzenia . UrzadEnie w opcji Low ma chyba 1W. W high 4W wiec mogą tego pana tylko ukarać za kradzież piwa . Szkoda ze policja nie zna prawa które sama powinna przestrzegać ... dobra dowala mu za nadawanie na ich częstotliwości .... szkoda ze ma podróbkę Nagoi wpięta bo za zmianę anteny w tej stacji na inna tez jest paragraf. Ale widzę policja jest mądra na inny sposób . Szkoda ze nie znacie przepisów