UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Coś tu śmierdzi że ponaglał radiowóz. Za sam nasłuch nic nie mogą zrobić jak kolega wyżej pisze a urządzenie jest legalne więc się tylko pogrążają. Wszystkie rozmowy oficera dyżurnego są nagrywane do tego w dyżurce musi być monitoring z nasłuchem więc to można łatwo udowodnić.