Wybrany wątek opinii
Coś tu śmierdzi że ponaglał radiowóz. Za sam nasłuch nic nie mogą zrobić jak kolega wyżej pisze a urządzenie jest legalne więc się tylko pogrążają. Wszystkie rozmowy oficera dyżurnego są nagrywane do tego w dyżurce musi być monitoring z nasłuchem więc to można łatwo udowodnić.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Urządzenie jest legalne gdy posiadasz na nie stosowne pozwolenie. Proszę nie wprowadzać w bład.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0