Pobił, bo go zdenerwowała

18
03.08.2016
Pobił, bo go zdenerwowała
Podczas kolejnej kłótni 31-letniemu Jakubowi J. puściły nerwy. Okładał pięściami swoją o dwa lata młodszą konkubinę, jednak tym razem dużo mocniej. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła, a mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Elblągu.
Ta rodzina z ul. Kochanowskiego znana była policji.
   - 31-latek mieszkał razem z konkubiną i swoją matką. Dzielnicowy wiedział, że dochodzi tam do awantur, że jest problem alkoholowy, była założona niebieska karta - informuje podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - 25 czerwca w mieszkaniu znaleziono ciało 29-letniej kobiety. Biegły z zakresu medycyny sądowej orzekł, że zgon mógł nastąpić przy udziale osób trzecich, ale więcej będzie wiadomo po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Policjanci prowadzili czynności wyjaśniające, przesłuchali świadków. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Elblągu - kończy policjant.
   31-letni Jakub J. przyznał, że pobił swoją konkubinę. Decyzją sądu został umieszczony w tymczasowym, trzymiesięcznym areszcie.
   - Czekamy na opinię z sekcji zwłok kobiety i wówczas zostanie przygotowany akt oskarżenia - informuje prokurator rejonowy w Elblągu Marcin Rost. - Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym mężczyźnie może grozić kara od 2 do 12 lat więzienia.
   
A

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rozbawiło mnie do rozpuchu, cytat "grozi mu nawet 12 lat" normalne jaja nawet 12 lat.
(2016.08.03)

info

26  
  0
Skręca mnie jak slysze słowa - konkubina, konkubin, konkubinat...nie mozna napisac po prostu - mieszkal z dziewczyna?
smarek (2016.08.03)

info

16  
  6
Tak zwani celebryci żyją z partnerami, a zwykłych, szarych ludzi nazywa się konkubentami. Może ktoś wie, dlaczego?A swoją drogą, za morderstwo grozi mu "aż" 12 lat?A gdyby zakatował prezydenta, to też takie zagrożenie karą?
mm263 (2016.08.03)
@mm263 - tak zwani celebryci są produktami, sprzedają swoje życie, ich partnerzy to nazwa produktu. pod względem prawa żyją w konkubinacie
(2016.08.03)
TFU! Damski bokser!
DSADSA (2016.08.03)

info

16  
  0
Ja tez nie lubie okreslenia konkubina itd zyje razem z dziewczyna i nigdy nie przedstawiam jej jako konkubiny :/ Slowo konkubinat w dzisiejszych czasach kojarzy sie z patologicznym zwiazkiem tak jak to przeczytano w powyzszym artykule czy w wielu innych.
(2016.08.03)

info

16  
  3
Kara tylko do 12 lat - pieprzone prawo.
awer (2016.08.03)

info

14  
  0
O rany!Żaden lewak nie napisał że to wina 500+?Na info Elbląg tylko tacy się wypowiadają,to pewnie dekodery!
WON! (2016.08.03)
za morderstwo z premedytację - 2 lat, to chyba tylko w polsce. gdzie jest minister Ziobro. ?
(2016.08.03)

info

7  
  5
Reasumując: nie można konkubiny bić tak mocno, bo trzeba będzie szukać nowej!
(2016.08.03)

info

3  
  6