Wybrany wątek opinii
O rany!Żaden lewak nie napisał że to wina 500+?Na info Elbląg tylko tacy się wypowiadają,to pewnie dekodery!
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
@WON! - Tylko lewaki. To co tu robisz miłośniku jarosława i kościółka.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@WON! - No popatrz żaden lewak nie napisał a ty nie lewak i napisałeś. Widzisz jaki jesteś GŁ. .i.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0