Wybrany wątek opinii

O rany!Żaden lewak nie napisał że to wina 500+?Na info Elbląg tylko tacy się wypowiadają,to pewnie dekodery!
WON! (2016.08.03)
@WON! - Tylko lewaki. To co tu robisz miłośniku jarosława i kościółka.
(2016.08.04)
@WON! - No popatrz żaden lewak nie napisał a ty nie lewak i napisałeś. Widzisz jaki jesteś GŁ. .i.
(2016.08.04)
Powrót do komentarzy