UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja tez nie lubie okreslenia konkubina itd zyje razem z dziewczyna i nigdy nie przedstawiam jej jako konkubiny :/ Slowo konkubinat w dzisiejszych czasach kojarzy sie z patologicznym zwiazkiem tak jak to przeczytano w powyzszym artykule czy w wielu innych.