A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
do WON - a więc-to wina 500 plus!zadowolony? To idź spać, zmów paciorek tylko.
" 2 do 12 lat więzienia " to po prostu jest przyzwolenie na zabijanie ?? Nie pasuje Ci Ktoś, to go pobij na śmierć ?? Dopóki kara nie będzie odstraszać, eliminować ze społeczeństwa kraj nie będzie bezpieczny. .. nigdy. Zapomnijmy o resocjalizacji. .. .to większości utopia dla naiwnych.
dno
@WON! - Tylko lewaki. To co tu robisz miłośniku jarosława i kościółka.
Do WON sam sie przyznajesz pewnie nieswiadomie ze jestes lewakiem bo by Cie nie bylo na tej stronie
@WON! - No popatrz żaden lewak nie napisał a ty nie lewak i napisałeś. Widzisz jaki jesteś GŁ. .i.
To ten prosta Jankowski Smiec jakich mało. Teraz siedzi pod cela i płaczę a z takimi jak on to inni osadzeni wiedzą jak sobie poradzić Kat rodzinny
przywitaja go w pudle