UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O rany!Żaden lewak nie napisał że to wina 500+?Na info Elbląg tylko tacy się wypowiadają,to pewnie dekodery!
WON!
O rany!Żaden lewak nie napisał że to wina 500+?Na info Elbląg tylko tacy się wypowiadają,to pewnie dekodery!
WON!