Po piwie wsiedli na rower

13
19.10.2017
Po piwie wsiedli na rower
fot. Straż Graniczna
Funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej w Grzechotkach zatrzymali do kontroli drogowej dwóch rowerzystów. Badanie alkomatem potwierdziło, że mieszkańcy gminy Braniewo byli pijani.
Rowerzystów zatrzymano do kontroli drogowej 18 października w jednej z miejscowości w gminie Braniewo. Tor jazdy pierwszego kierowcy wskazywał na to, że może być on pod wpływem alkoholu. Ponadto mężczyzna na widok patrolu Straży Granicznej skręcił w boczną drogę. Funkcjonariusze Straży Granicznej natychmiast ruszyli za nim. Okazało się, że 55-latek miał ponad 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna przyznał się, że wypił piwo pod sklepem i wracał do domu.
   Kilka godzin później patrol Straży Granicznej w tej samej miejscowości zatrzymał drugiego pijanego rowerzystę. Tym razem 49-letni kierowca miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna tłumaczył, że wypił piwo pracując przy drzewie. Postanowił odwiedzić znajomą, więc wsiadł na rower i ruszył. Rowerzyści zamiast do domu i znajomej trafili na Komendę Powiatową Policji w Braniewie.
   
por. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przestańcie się kompromitować bo" słoma i gnój wam z butów wychodzą". Na rowerzystów dali wam broń i przywileje czy żeby granic państwa chronić. Gardzimy takimi sukcesami. Nie kompromitujcie się.
(2017.10.19)
"Funkcjonariusze Straży Granicznej natychmiast ruszyli za nim" To jakiś cud że Polaka nie zamordowali z broni za skręcenie w boczną drogę a przed ruskami sra... w gacie. " Rowerzyści zamiast do domu i znajomej trafili na Komendę Powiatową Policji w Braniewie. " Pojechali jedynie dmuchnąć w alkomat bo to jedynie wykroczenie i dalej możecie ich pocałować w odbytnice.
(2017.10.19)

info

10  
  0
pies jak nie dostanie czegoś dobrego czy też nie upoluje to i z padliny się cieszy
(2017.10.19)
Sekcja Ruchu Drogowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej
(2017.10.19)

info

1  
  1
raczej bandyckiej sekcja inwigilacji własnych obywateli. Kiedyś odpowiedzą za to jak ich koledzy komuchy
(2017.10.19)

info

6  
  0
Wszystkie służby mundurowe to dziad. .. .. Najczęściej Idą do nich nieudacznicy, lewusy i cwaniaczki nie nadający się do uczciwej pracy. Z mojej klasy do policji i wojska poszły największe głąby. Po przyodzianiu munduru nabierają mani "wyższości" i dowartościowują się gnębieniem przyzwoitych obywateli. Przykre ale prawdziwe. Zatrzymanie poczciwych pijaczków to naprawdę spektakularny sukces. Szkoda że nie zatrzymają przemytników (braniewskich i elbląskich "bonzów") - co na przemycie dorobili się fortuny. Nie zatrzymają bo - albo się ich boją, albo. .. .sami sobie dopowiedzcie
Gagatek (2017.10.19)
0,6 promila??? Jak na jazdę rowerem to tyle co NIC!! Dajcie spokój, nadgorliwce cholerne
StefanK (2017.10.19)

info

3  
  0
i za to płace podatki ??
(2017.10.19)

info

2  
  0
brawo oni !!! w nastepnym odcinku, jak zatrzymali psa przechodzącego w niedozwolonym miejscu na wsi
śmieszne (2017.10.19)

info

5  
  0
@Gagatek - Więc popatrz jak "ludzie sukcesu" pracują na utrzymanie "klasowych nieudaczników". I tu pojawia się pytanie kto jest głąbem?
(2017.10.19)