Wybrany wątek opinii

Wszystkie służby mundurowe to dziad. .. .. Najczęściej Idą do nich nieudacznicy, lewusy i cwaniaczki nie nadający się do uczciwej pracy. Z mojej klasy do policji i wojska poszły największe głąby. Po przyodzianiu munduru nabierają mani "wyższości" i dowartościowują się gnębieniem przyzwoitych obywateli. Przykre ale prawdziwe. Zatrzymanie poczciwych pijaczków to naprawdę spektakularny sukces. Szkoda że nie zatrzymają przemytników (braniewskich i elbląskich "bonzów") - co na przemycie dorobili się fortuny. Nie zatrzymają bo - albo się ich boją, albo. .. .sami sobie dopowiedzcie
Gagatek (2017.10.19)
@Gagatek - Więc popatrz jak "ludzie sukcesu" pracują na utrzymanie "klasowych nieudaczników". I tu pojawia się pytanie kto jest głąbem?
(2017.10.19)
Uwierz mi że po za wojskiem można również odnieść sukces. .. .. stać mnie na to żeby płacić podatki na utrzymanie głąbów hahahahaha. .. .niech się cieszą że takie z nich zaradne "cwaniaki". .. .. ;-)
Gagatek (2017.10.19)
Powrót do komentarzy