Wybrany wątek opinii
Wszystkie służby mundurowe to dziad. .. .. Najczęściej Idą do nich nieudacznicy, lewusy i cwaniaczki nie nadający się do uczciwej pracy. Z mojej klasy do policji i wojska poszły największe głąby. Po przyodzianiu munduru nabierają mani "wyższości" i dowartościowują się gnębieniem przyzwoitych obywateli. Przykre ale prawdziwe. Zatrzymanie poczciwych pijaczków to naprawdę spektakularny sukces. Szkoda że nie zatrzymają przemytników (braniewskich i elbląskich "bonzów") - co na przemycie dorobili się fortuny. Nie zatrzymają bo - albo się ich boją, albo. .. .sami sobie dopowiedzcie
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@Gagatek - Więc popatrz jak "ludzie sukcesu" pracują na utrzymanie "klasowych nieudaczników". I tu pojawia się pytanie kto jest głąbem?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Uwierz mi że po za wojskiem można również odnieść sukces. .. .. stać mnie na to żeby płacić podatki na utrzymanie głąbów hahahahaha. .. .niech się cieszą że takie z nich zaradne "cwaniaki". .. .. ;-)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0