UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystkie służby mundurowe to dziad. .. .. Najczęściej Idą do nich nieudacznicy, lewusy i cwaniaczki nie nadający się do uczciwej pracy. Z mojej klasy do policji i wojska poszły największe głąby. Po przyodzianiu munduru nabierają mani "wyższości" i dowartościowują się gnębieniem przyzwoitych obywateli. Przykre ale prawdziwe. Zatrzymanie poczciwych pijaczków to naprawdę spektakularny sukces. Szkoda że nie zatrzymają przemytników (braniewskich i elbląskich "bonzów") - co na przemycie dorobili się fortuny. Nie zatrzymają bo - albo się ich boją, albo. .. .sami sobie dopowiedzcie
Gagatek