A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Uwierz mi że po za wojskiem można również odnieść sukces. .. .. stać mnie na to żeby płacić podatki na utrzymanie głąbów hahahahaha. .. .niech się cieszą że takie z nich zaradne "cwaniaki". .. .. ;-)
Napewno teraz dostaną awans i podwyżkę za takie osiągnięcie.
Ręce opadają, Straż Graniczna zgarnęła zorganizowaną grupę rowerzystów pod wpływem alkoholu hehehe.
Wiedzcie, że - smieje sie z Was baaaardzo głośno.