UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystkie służby mundurowe to dziad. .. .. Najczęściej Idą do nich nieudacznicy, lewusy i cwaniaczki nie nadający się do uczciwej pracy. Z mojej klasy do policji i wojska poszły największe głąby. Po przyodzianiu munduru nabierają mani "wyższości" i dowartościowują się gnębieniem przyzwoitych obywateli. Przykre ale prawdziwe. Zatrzymanie poczciwych pijaczków to naprawdę spektakularny sukces. Szkoda że nie zatrzymają przemytników (braniewskich i elbląskich "bonzów") - co na przemycie dorobili się fortuny. Nie zatrzymają bo - albo się ich boją, albo. .. .sami sobie dopowiedzcie

Gagatek

Anuluj