Po pijanemu i na zmianę kierowali ciągnikiem
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci z Gronowa Elbląskiego interweniowali w sprawie sąsiedzkiej kłótni. Przy okazji zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy po pijanemu kierowali kilkutonowym, rolniczym ciągnikiem. Mężczyźni najprawdopodobniej zmieniali się za kierownicą pojazdu... problem w tym, że obaj byli pod znacznym wpływem alkoholu.