UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest codzienność w w/w Gminie czy w Gminie Elbląg (wieś), z tym tylko, że w tym wypadku zostało to zgłoszone przez kogoś. Takie pijackie orgie i jeżdżenie po polach wieśniaków pijanych jak perszingi są czymś bardzo częstym. Niestety wsie pod względem nadzoru policji mają olbrzymie braki, dlatego też wieśniaki robią co im się rzewnie podoba a chyba tak nie powinno być !!!!!