UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest codzienność w w/w Gminie czy w Gminie Elbląg (wieś), z tym tylko, że w tym wypadku zostało to zgłoszone przez kogoś. Takie pijackie orgie i jeżdżenie po polach wieśniaków pijanych jak perszingi są czymś bardzo częstym. Niestety wsie pod względem nadzoru policji mają olbrzymie braki, dlatego też wieśniaki robią co im się rzewnie podoba a chyba tak nie powinno być !!!!!


Anuluj