UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że te kamery będą dopiero później, to nie musiałbym po sądach chodzić i nie spotkałoby mnie tyle przykrości i poniżenia. Mam nadzieję, że jak będą nosić kamery unikniemy wielu nieprzyjemności a sądy będą mieli o wiele mniej spraw przez policjantów oszczerców.