UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda, że te kamery będą dopiero później, to nie musiałbym po sądach chodzić i nie spotkałoby mnie tyle przykrości i poniżenia. Mam nadzieję, że jak będą nosić kamery unikniemy wielu nieprzyjemności a sądy będą mieli o wiele mniej spraw przez policjantów oszczerców.