UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak wejdą te kamery kierowcy i nie tylko wreszcie doczekają się sprawiedliwości. Podejrzewam że od skarg w sądach się nie opędzą.
Jak wejdą te kamery kierowcy i nie tylko wreszcie doczekają się sprawiedliwości. Podejrzewam że od skarg w sądach się nie opędzą.