UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak wejdą te kamery kierowcy i nie tylko wreszcie doczekają się sprawiedliwości. Podejrzewam że od skarg w sądach się nie opędzą.


Anuluj