Pijani kierowcy wyeliminowani z ruchu

12
31.05.2015
Pijani kierowcy wyeliminowani z ruchu
(fot. KMP Elbląg)
Dwójka nietrzeźwych kierujących została wyeliminowana z ruchu przez policyjne patrole. Jedna osoba to 30-letnia kobieta, drugi z kierujących to 22-latek. Oboje mieli zawartość alkoholu w organizmie przekraczającą promil.
W piątek około godziny 19.40 policjanci z Pasłęka zatrzymali w miejscowości Rychliki 22-letniego kierowcę vw golfa. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Jego auto zostało przekazane innej trzeźwej osobie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.  
   Drugie zdarzenie miało miejsce w sobotę około godziny 1 na ul. Żeromskiego w Elblągu. Policjanci zatrzymali do kontroli osobowe bmw, którym kierowała 30-letnia Dorota S. Badanie alkotestem wykazało w jej przypadku 1,66 promila alkoholu w organizmie.
   Teraz oboje będą odpowiadać za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Kodeks karny przewiduje za ten czyn karę do 2 lat pozbawienia wolności oraz utratę uprawnień do kierowania.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

nieposzlo dorotce
basia30 (2015.05.31)

info

10  
  0
Zaskakujące że nigdy nie kontrolują swoich kumpli w mundurach na ulicy a to bandycki precedens którym prokurator ma obowiązek się zainteresować kto widnieje w ich kajetach a komu nagminnie pobłażają.
(2015.05.31)

info

6  
  4
O dwóch popierających bezkarną jazdę przestępczą w mundurach. Piszą z IP domowego czy służbowego ? Może BSW się nimi zajmie ?
(2015.05.31)
Lecz się.
(2015.05.31)
to ty się lecz przymykając oko na policyjnych bandziorów. Nie wszyscy ale to plaga i czarne owce. Mało przykładów w necie ? Jeden morderca zabił żone i niemowlaka, inny jechał po pijaku drogą furą szkoda że się nie zabił, jeszcze inny chlał jak świnia na służbie. Chcesz więcej ujawnionych faktów ?
(2015.05.31)

info

4  
  2
BMW. .. .Bolid Młodzieży Wiejskiej. .. .. Dorotka wracała z zabawy w remizie strażackiej. Miała szczęście, że akurat NADZIAŁA SIĘ na mundurowych a nie na mój samochód. .. .straciłaby kilka zębów. Taki morał z tej bajki. :)
(2015.05.31)

info

2  
  1
To to nic w eg jest pewien gliniarz co zatrzyma panienke i bierze nr tel a pozniej smsuje i rozbija malzenstwo
(2015.05.31)

info

1  
  2
na tych wiochach typu rychliki to same pijaki jezdza w starych volkswagenach, betach i tym podobnych 20 letnich zlomach. niemcy wam niedlugo wprowadza ograniczenia i patola z volkswagenow, starych audic itd przesiadze sie na furmanki.
turban (2015.05.31)

info

3  
  1
Normalny, dorosły człowiek nie posługuje się chamskim językiem mówiąc i pisząc.
(2015.05.31)

info

7  
  1
te, turban a raczej tuman, od AUDI TO TY się od. .. .. ol baranie jeden
audioman (2015.06.21)

info

0  
  0