UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na tych wiochach typu rychliki to same pijaki jezdza w starych volkswagenach, betach i tym podobnych 20 letnich zlomach. niemcy wam niedlugo wprowadza ograniczenia i patola z volkswagenow, starych audic itd przesiadze sie na furmanki.
turban