UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

na tych wiochach typu rychliki to same pijaki jezdza w starych volkswagenach, betach i tym podobnych 20 letnich zlomach. niemcy wam niedlugo wprowadza ograniczenia i patola z volkswagenow, starych audic itd przesiadze sie na furmanki.

turban