Pijana matka zajmowała się dwójką dzieci

13
05.09.2016
Pijana matka zajmowała się dwójką dzieci
Policjanci z Elbląga interweniowali wobec pijanej 26-latki. Kobieta miała 2,5 promila alkoholu w organizmie i zajmowała dwójką małych dzieci. Została zatrzymana do wytrzeźwienia, natomiast dzieci trafiły do placówki opiekuńczej.
Wczoraj w nocy (4 września) policjanci interweniowali w jednym z mieszkań przy ulicy Łęczyckiej w Elblągu. Dwójką dzieci miała zajmować się pijana matka. Zgłoszenie się potwierdziło. Policjanci zastali butelkę wódki na stole, głośną muzykę i wrzask dwóch małych dziewczynek w wieku 4 lat i 4 miesięcy. Policjanci zabrali wyrodną matkę do policyjnego aresztu pod zarzutem narażenia dzieci na niebezpieczeństwo. Badanie wykazało u niej 2,5 promila alkoholu w organizmie. Maluchy trafiły do placówki opiekuńczej. Kobieta może odpowiadać za niedopełnienie obowiązków rodzicielskich, a nawet narażenie dzieci na niebezpieczeństwo. O sprawie został powiadomiony sąd rodzinny.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
kolejne ofiary programu 500+
(2016.09.05)
Pani Premier Beata Szydło w kampanii mówiła, że na każde dziecko będzie po 500 zł, po wyborach okazało się że patologia co ma wiele dzieci i pije dostaje a jedynak to gorszy sort! patologia!
(2016.09.05)

info

17  
  1
5 "set + piwo :D
kl (2016.09.05)
Brawo, patologia dostaje kasę z programu Piwo+, a rozsądne rodziny z jednym dzieckiem mogą się cmoknąć.
(2016.09.05)

info

12  
  0
a jak nie było 500 plus to co wtedy nie było takich sytuacji?
(2016.09.05)

info

5  
  4
patola+++++
(2016.09.05)

info

1  
  0
patologia +++++
(2016.09.05)

info

6  
  0
500+ patole, degeneracji i inne menele
(2016.09.06)

info

6  
  0
JEDYNAKI są lepsze, wyjątkowe, najukochańsze i maja zaradnych, uczciwie pracujących rodziców. Skoro rzad dzieci podzielil, to my tez musimy je oddzielic, by jedynak nie mial stycznosci z patologia i plebsem, np. w szkolach powinny byc oddzielne klasy, dla tych co maja 500+ i dla tych, których rodzice sumiennie pracują, potrafią zapewnić byt własnej rodzinie i nie liczą na darmowa pomoc
(2016.09.06)

info

5  
  2
moim zdaniem 500+ powinno być na fakture
(2016.09.06)

info

1  
  1