UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

JEDYNAKI są lepsze, wyjątkowe, najukochańsze i maja zaradnych, uczciwie pracujących rodziców. Skoro rzad dzieci podzielil, to my tez musimy je oddzielic, by jedynak nie mial stycznosci z patologia i plebsem, np. w szkolach powinny byc oddzielne klasy, dla tych co maja 500+ i dla tych, których rodzice sumiennie pracują, potrafią zapewnić byt własnej rodzinie i nie liczą na darmowa pomoc


Anuluj