UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pani Premier Beata Szydło w kampanii mówiła, że na każde dziecko będzie po 500 zł, po wyborach okazało się że patologia co ma wiele dzieci i pije dostaje a jedynak to gorszy sort! patologia!
Pani Premier Beata Szydło w kampanii mówiła, że na każde dziecko będzie po 500 zł, po wyborach okazało się że patologia co ma wiele dzieci i pije dostaje a jedynak to gorszy sort! patologia!