UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
JEDYNAKI są lepsze, wyjątkowe, najukochańsze i maja zaradnych, uczciwie pracujących rodziców. Skoro rzad dzieci podzielil, to my tez musimy je oddzielic, by jedynak nie mial stycznosci z patologia i plebsem, np. w szkolach powinny byc oddzielne klasy, dla tych co maja 500+ i dla tych, których rodzice sumiennie pracują, potrafią zapewnić byt własnej rodzinie i nie liczą na darmowa pomoc