A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co za matka masakra!!!!!
a co jedynaków w patoli nie ma?
co za wstyd ze nawet o tym w necie pisza. .. bardzo dobrze ze zabrali szkoda tylko tych dzieci. .. i to nie wina 500+ przed 500 + tez taka sytuacja. .. ..