O 60 km/h za dużo

7
09.02.2018
O 60 km/h za dużo
fot. policja
Prawo jazdy zatrzymane na trzy miesiące oraz mandat karny w wysokości 500 zł to kara, jaka spotkała 33-letniego obywatela Rosji, który jechał przez Maciejewo z prędkością 112 km/h. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 62 km/h.
Wczoraj (8 lutego) o godz. 17:15 policjanci ruchu drogowego w Braniewie zatrzymali do kontroli bmw 525i w miejscowości Maciejewo gm. Braniewo, którego kierujący obywatel Rosji, przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym aż o 62 km/h.
   W związku z popełnionym wykroczeniem, mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 500 zł. Ponadto zostało zatrzymane jego prawo jazdy na okres trzech miesięcy.
   Przypominamy, że od maja 2015 roku obowiązują nowe przepisy w stosunku do kierowców, którzy przekroczą dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Kontrolujący policjant w takim przypadku zatrzymuje prawo jazdy na okres trzech miesięcy.
   
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ruskie jełopy tak właśnie jeżdżą i myślą, że stać ich na zapłatę mandatu. Kary dla takich powinny być o wiele wyższe, tak żeby zabolało !!!
(2018.02.09)
Polakow tez to dotyczy.
jdjd (2018.02.09)
Dlaczego policja w Elblągu nie robi porządku z rowerzystami na chodnikach, którzy nawet zimą blokują bezpieczne chodzenie po chodniku. Czy trzeba po mo***ie obłorzyć jednego z drugim jadacego na rowerach.
(2018.02.09)

info

2  
  4
Błagam więcej kontroli co 3 samochód albo bez OC albo bez przeglądu i w dodatku stary pijak
polak (2018.02.09)

info

3  
  1
Rusek w rosji zgłosi ze zgubił prawko i ma du..>ewentualnie ma problem w Polsce no ale co mu zrobia? Laweta, kolegę weźmie i po kłopocie
(2018.02.09)

info

0  
  1
W szczególności takich szrotów widuje się na wioskach.
(2018.02.10)

info

1  
  1
to zemsta po polsku za zatrzymanie TU-134
(2018.02.10)

info

0  
  0