UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rusek w rosji zgłosi ze zgubił prawko i ma du..>ewentualnie ma problem w Polsce no ale co mu zrobia? Laweta, kolegę weźmie i po kłopocie


Anuluj