Wybrany wątek opinii

Ruskie jełopy tak właśnie jeżdżą i myślą, że stać ich na zapłatę mandatu. Kary dla takich powinny być o wiele wyższe, tak żeby zabolało !!!
(2018.02.09)
Polakow tez to dotyczy.
jdjd (2018.02.09)
Powrót do komentarzy