Wybrany wątek opinii
Ruskie jełopy tak właśnie jeżdżą i myślą, że stać ich na zapłatę mandatu. Kary dla takich powinny być o wiele wyższe, tak żeby zabolało !!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Polakow tez to dotyczy.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0