UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego policja w Elblągu nie robi porządku z rowerzystami na chodnikach, którzy nawet zimą blokują bezpieczne chodzenie po chodniku. Czy trzeba po mo***ie obłorzyć jednego z drugim jadacego na rowerach.
Dlaczego policja w Elblągu nie robi porządku z rowerzystami na chodnikach, którzy nawet zimą blokują bezpieczne chodzenie po chodniku. Czy trzeba po mo***ie obłorzyć jednego z drugim jadacego na rowerach.