UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ruskie jełopy tak właśnie jeżdżą i myślą, że stać ich na zapłatę mandatu. Kary dla takich powinny być o wiele wyższe, tak żeby zabolało !!!


Anuluj