UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ruskie jełopy tak właśnie jeżdżą i myślą, że stać ich na zapłatę mandatu. Kary dla takich powinny być o wiele wyższe, tak żeby zabolało !!!
Ruskie jełopy tak właśnie jeżdżą i myślą, że stać ich na zapłatę mandatu. Kary dla takich powinny być o wiele wyższe, tak żeby zabolało !!!