Niebezpieczna prędkość na elbląskich drogach

10
13.08.2018
Niebezpieczna prędkość na elbląskich drogach
Policjanci z ruchu drogowego w Elblągu zatrzymali trzech kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 50 km/h. Wszyscy stracili uprawnienia na trzymiesiące i zostali ukarani mandatami.
W miniony weekend policjanci kontrolowali prędkość na terenie miasta i powiatu elbląskiego. Ujawnili trzech kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 50 km/h. Pierwszym z zatrzymanych kierowców był 37-letni mężczyzna, kontrolowany w piątek w miejscowości Nowy Dwór Elbląski. Jechał toyotą z prędkością 104 km/h. W punkcie kontrolnym nie powinno się przekraczać 50 km/h. Drugi kierowca to 29-latek, który jechał audi. Został zatrzymany w sobotę na ulicy Mazurskiej. Ostatnia została skontrolowana kobieta. 21-letni pani w podelbląskim Zwierznie miała 106 km/h. Jechała fordem mondeo. Wszystkich ukarano 400 złotowymi mandatami i 10 punktami.
   Przekraczanie dozwolonej prędkości to jedna z najczęstszych przyczyn poważnych w skutkach wypadków drogowych.
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Wikrowo, Wiktorowo - może tam od czasu do czasu przyjedziecie? Prędkość, quady, motory i stany techniczne pojazdów, łamanie przepisów odnośnie tonażu ( przez to fatalny stan dróg ).
(2018.08.13)
Nie ma tam dróg…
(2018.08.13)
A Ty nie masz mózgu !
(2018.08.13)

info

1  
  2
Drogi są chyba dobre jak grzeją tam i to ostro, to dlaczego piszesz, że nie ma dróg? Może i nie ma, to może nazwać zamiast dróg tory wyścigowe dla aut, quadów, motorów i do tego cała masa sypiących się pierdzacych szrotów.
(2018.08.13)

info

1  
  0
W weekendy to na tych dogach, co ktoś pisze, że nie ma, to dosłownie jest jak na siódemce, większość to Warszawiaki objeżdżający korki na E7.To chyba jednak drogi tam są, nieprawdaż?
(2018.08.13)

info

2  
  1
Brak pracy w Elblągu to fikcja. Gorzej z płacą.
Skąpcy. (2018.08.13)

info

2  
  0
Te dwie miejscowości jak w pierwszym wpisie wymagają stałej kontroli policji i tyle w temacie!
drogowiec (2018.08.14)

info

0  
  0
BMW nie było. Mało komentarzy.... i VW też.
Kipketer (2018.08.14)

info

0  
  0
Audi było he he he
Quattro 4x4 (2018.08.14)

info

1  
  0
Za mojej mlodosci zbieralo sie wojenne niewypaly I niewybuchy no I oczywiscie do ogniska jak ktory nie zdazyl sie schowac lub uciec to urwalo raczke lub paluszli ,teraz sa scigacze,stare golfy,BMW no I tak.nastepuje naturally odsiew tej glupszej mlodziezy od ten madrzejszej,co tam znaki ograniczenia,piesi ,swiat jest nasz tylko krzyzy przy drogach przybywa
Zbyszek 1 (2018.08.15)

info

0  
  1