UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Drogi są chyba dobre jak grzeją tam i to ostro, to dlaczego piszesz, że nie ma dróg? Może i nie ma, to może nazwać zamiast dróg tory wyścigowe dla aut, quadów, motorów i do tego cała masa sypiących się pierdzacych szrotów.