UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W weekendy to na tych dogach, co ktoś pisze, że nie ma, to dosłownie jest jak na siódemce, większość to Warszawiaki objeżdżający korki na E7.To chyba jednak drogi tam są, nieprawdaż?
W weekendy to na tych dogach, co ktoś pisze, że nie ma, to dosłownie jest jak na siódemce, większość to Warszawiaki objeżdżający korki na E7.To chyba jednak drogi tam są, nieprawdaż?