UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W weekendy to na tych dogach, co ktoś pisze, że nie ma, to dosłownie jest jak na siódemce, większość to Warszawiaki objeżdżający korki na E7.To chyba jednak drogi tam są, nieprawdaż?


Anuluj