UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za mojej mlodosci zbieralo sie wojenne niewypaly I niewybuchy no I oczywiscie do ogniska jak ktory nie zdazyl sie schowac lub uciec to urwalo raczke lub paluszli ,teraz sa scigacze,stare golfy,BMW no I tak.nastepuje naturally odsiew tej glupszej mlodziezy od ten madrzejszej,co tam znaki ograniczenia,piesi ,swiat jest nasz tylko krzyzy przy drogach przybywa

Zbyszek 1