UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drogi są chyba dobre jak grzeją tam i to ostro, to dlaczego piszesz, że nie ma dróg? Może i nie ma, to może nazwać zamiast dróg tory wyścigowe dla aut, quadów, motorów i do tego cała masa sypiących się pierdzacych szrotów.