Narkotyki w mieszkaniu

6
31.08.2015
Narkotyki w mieszkaniu
Zdjęcie operacyjne zabezpieczonych przez policjantów narkotyków, fot. nadesłana
Policjanci kryminalni zatrzymali pasłęczanina - 24-letniego Jarosława S. W zajmowanym przez niego mieszkaniu znaleziono sporą ilość narkotyków oraz elektroniczną wagę. Część zabezpieczonych środków odurzających była poporcjowana w foliowe woreczki. Policjanci i prokurator wnioskowali o tymczasowe aresztowanie 24-latka.
W sobotę na specjalnym posiedzeniu Sąd Rejonowy w Elblągu przychylił się do wniosku i aresztował Jarosława S. na 3 miesiące. Samo zatrzymanie mężczyzny miało miejsce w piątek. W pasłęckim mieszkaniu zajmowanym przez 24-latka, policjanci kryminalni podczas przeszukania znaleźli foliowe zawiniątka z białą substancją oraz suszem. Okazało się, że pierwsze opakowanie zawiera amfetaminę w ilości 197 gramów, druga paczka to marihuana w ilości 203 gramów. Policjanci znaleźli także 6 tabletek extasy oraz elektroniczną wagę. Narkotyki trafiły do policyjnego depozytu natomiast sam 24-latek został zatrzymany. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na 3 miesiące. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Może mu grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A jednak trawa była w Pasłęku.
antydopki (2015.08.31)

info

0  
  0
Jak to jest ze w jednym kraju jest to legalne a w drugim idzie sie do wiezienia??? Ktory kraj jest gorszy? Ja mysle ze nasz bo tu nic nie funkcjonuje normalnie. .. ehhh szkoda gadac.
dovergram (2015.08.31)

info

2  
  1
Poniewaz tym krajem zadza lesne dziadki, dbajace o swoja dupe!Wola promowac wodke ktora jest sprawca wielu nieszczesc w Polsce!Nigdy nie spotkalem awanturnika po zapaleniu joincika!A co robi qrwa gorzala z ludzi?!Sam uprawiam na swoje potrzeby i nigdy nie przestane!Dajcie ludziom ktorym pomaga marihuana dokonac wyboru co im bardziej pomaga-cos co rosnie naturalnie od wiekow czy chemia w postaci tabletek!!Nie jaram fajek, nie wale gorzaly poniewaz wole sobie z ludzmi zapalic joincika, a nie martwic sie czy jakis idiota nie rozwali imprezy poniewaz przedawkowal gorzale!Zalegalizowac!!
(2015.08.31)

info

7  
  1
No i syn policjanta wpadł
(2015.09.02)

info

1  
  0
No i następny chłopak wystawiony przez szachraje
Rud... (2015.12.15)

info

0  
  0
No i następny chłopak wystawiony przez szachraje
Rud... (2015.12.15)

info

0  
  0