Narkotyki w mieszkaniu
Zdjęcie operacyjne zabezpieczonych przez policjantów narkotyków, fot. nadesłana
Policjanci kryminalni zatrzymali pasłęczanina - 24-letniego Jarosława S. W zajmowanym przez niego mieszkaniu znaleziono sporą ilość narkotyków oraz elektroniczną wagę. Część zabezpieczonych środków odurzających była poporcjowana w foliowe woreczki. Policjanci i prokurator wnioskowali o tymczasowe aresztowanie 24-latka.