UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to jest ze w jednym kraju jest to legalne a w drugim idzie sie do wiezienia??? Ktory kraj jest gorszy? Ja mysle ze nasz bo tu nic nie funkcjonuje normalnie. .. ehhh szkoda gadac.

dovergram

Anuluj