UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to jest ze w jednym kraju jest to legalne a w drugim idzie sie do wiezienia??? Ktory kraj jest gorszy? Ja mysle ze nasz bo tu nic nie funkcjonuje normalnie. .. ehhh szkoda gadac.
dovergram
Jak to jest ze w jednym kraju jest to legalne a w drugim idzie sie do wiezienia??? Ktory kraj jest gorszy? Ja mysle ze nasz bo tu nic nie funkcjonuje normalnie. .. ehhh szkoda gadac.
dovergram