UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poniewaz tym krajem zadza lesne dziadki, dbajace o swoja dupe!Wola promowac wodke ktora jest sprawca wielu nieszczesc w Polsce!Nigdy nie spotkalem awanturnika po zapaleniu joincika!A co robi qrwa gorzala z ludzi?!Sam uprawiam na swoje potrzeby i nigdy nie przestane!Dajcie ludziom ktorym pomaga marihuana dokonac wyboru co im bardziej pomaga-cos co rosnie naturalnie od wiekow czy chemia w postaci tabletek!!Nie jaram fajek, nie wale gorzaly poniewaz wole sobie z ludzmi zapalic joincika, a nie martwic sie czy jakis idiota nie rozwali imprezy poniewaz przedawkowal gorzale!Zalegalizowac!!