Miał przy sobie 20 gramów amfetaminy

12
25.11.2015
Miał przy sobie 20 gramów amfetaminy
20 gramów amfetaminy, które zabezpieczyli policjanci kryminalni, fot. nadesłana
Policjanci kryminalni zatrzymali 20-letniego Szymona L. Młody mężczyzna miał przy sobie 20-gramowy, foliowy pakunek. Znajdowała się w nim amfetamina. Usłyszał już zarzut posiadania narkotyku. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Była godz. 12, gdy policjanci kryminalni zauważyli w okolicy ul. Wiślickiej podejrzanie zachowującego się młodego mężczyznę. Policjanci postanowili go wylegitymować. Wtedy ten najpierw próbował cofnąć się do klatki schodowej budynku, przy którym stał, a później zaczął uciekać w kierunku ul. Niepodległości. W trakcie ucieczki wyrzucił foliowe zawiniątko. Policjanci po kilkudziesięciu metrach dogonili go i zatrzymali. Mężczyzna był agresywny. Uspokoił się dopiero, gdy założono mu na ręce kajdanki. Kryminalni zabezpieczyli też pakunek, który odrzucił 20-letni Szymon L. Po zbadaniu białego proszku testerem narkotykowym okazało się, że jest to amfetamina. Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Teraz odpowie za to przed sądem. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za taki czyn karę do 3 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Ćpuny nie krzyczą jeszcze, że amfetamina ma cudowne właściwości zdrowotne i jest używana w medycynie, podobnie jak marihuana?
(2015.11.25)

info

5  
  13
ahah agresywny uciekal? dobra sobie dziennikarski chłam klamac tylko potraficie
ktosktotowidzial (2015.11.25)

info

11  
  0
Jeżeli to było w foliowym worku to na pewno nie w takiej kulce jak na foto. To na zdjęciu to pokruszona beza czy skawalona mąka zrobiona dla propagandowych potrzeb policji ?
Parol (2015.11.25)

info

7  
  0
@up nie wiem czy Pan/Pani widzial/a samo zatrzymanie czy tez moment w ktorym policja chciala zatrzymac jegomoscia pod blokiem. Bylem swiadkiem zatrzymania jego krzyk i wyzwiska bylo slychac w okolicy 50 metrow, do tego jescze wyrywanie rak, szarpanie sie i teksty typu "wyp**". Dla mnie taki gosc jak najbardziej kwalifikuje sie na miano agresywnego
Przechodzien (2015.11.25)
Waga i miarka jest nielegalna bez homologacji i podejrzewam że mocno zawyżona.
IMiW (2015.11.25)

info

2  
  0
Pomiar w tym przypadku jest brutto a nie netto czy tara. Zmierzyli wszystko jak leci. No cóż. .. .
(2015.11.25)

info

2  
  0
haha gosciu co ty gadasz nic takiego nie bylo
sssssssdfsdf (2015.11.25)
durnie nie wiedzą (bo nie lubią wiedzieć) ze amfetaminy wykorzystywane są już w medycynie np. na nadpobudliwość w małych dawkach, heroina tez jest wykorzystywana - morfina to pochodna heroiny czyli opiat. .. substancje chemiczne nie sa złe. .. to człowiek sprawia że użyte w niewłaściwy sposób stają się złe. .. młotkiem można wbić gwóźdź lub zabić kogoś jak ze wszystkim. ..
szimurina (2015.11.25)

info

6  
  3
du rnie nie wiedzą (bo nie lubią wiedzieć) że amfetaminy są już wykorzystywane w medycynie m. in. w nadpobudliwości psychoruchowej (w małych dawkach porawiają koncentracje). .. pochodne heroiny tez sa wykorzystywane w medycynie. .. to nie związki chemiczne sa złe. .. to ludzie mogą sprawić że są źle wykorzystywane. .. młotkiem można wbić gwóźdź a można kogoś zabić. .. a jak ktoś chce sobie zniszczyć życie to zrobi to i redbulem
szimurina (2015.11.25)

info

5  
  2
a wiecie co jest najniebezpieczniejsze w czarnorynkowych narkotykach? zanieczyszczenia które pozostają po reakcjach chemicznych. .. syf chemiczny truje. .. a walka z narkotykami to walka z wiatrakami! ludzie chcą brac więc znajdą się tacy którzy im to umożliwią. .. podaż popyt. ..
szimurina (2015.11.25)

info

6  
  0