UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a wiecie co jest najniebezpieczniejsze w czarnorynkowych narkotykach? zanieczyszczenia które pozostają po reakcjach chemicznych. .. syf chemiczny truje. .. a walka z narkotykami to walka z wiatrakami! ludzie chcą brac więc znajdą się tacy którzy im to umożliwią. .. podaż popyt. ..
szimurina