UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a wiecie co jest najniebezpieczniejsze w czarnorynkowych narkotykach? zanieczyszczenia które pozostają po reakcjach chemicznych. .. syf chemiczny truje. .. a walka z narkotykami to walka z wiatrakami! ludzie chcą brac więc znajdą się tacy którzy im to umożliwią. .. podaż popyt. ..

szimurina

Anuluj