A moim zdaniem... (od najstarszych)
ttt masz rację to samo zrobić z Pekinem na Traugutta, same ćpuny i chlejtusy. !! Zlikwidować ich. I dlaczego nie widać tam policji wieczorem???
Hahaha czyli tak na prawde to gowno gosciu widziales tylko probujesz tutaj zablysnac czy cos. KŁAMCA KŁAMCA!