12
25.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

ttt masz rację to samo zrobić z Pekinem na Traugutta, same ćpuny i chlejtusy. !! Zlikwidować ich. I dlaczego nie widać tam policji wieczorem???
(2015.11.26)

info

1  
  0
Hahaha czyli tak na prawde to gowno gosciu widziales tylko probujesz tutaj zablysnac czy cos. KŁAMCA KŁAMCA!
DonDe (2015.11.28)