UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bardzo dobrze! szkoda, że nie pół roku albo rok i nie 10 lat tylko dożywotnio zakaz posiadania zwierząt! ale w końcu są kary bezwzględnego więzienia i tego należy się cieszyć!
kocur
bardzo dobrze! szkoda, że nie pół roku albo rok i nie 10 lat tylko dożywotnio zakaz posiadania zwierząt! ale w końcu są kary bezwzględnego więzienia i tego należy się cieszyć!
kocur