UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bardzo dobrze! szkoda, że nie pół roku albo rok i nie 10 lat tylko dożywotnio zakaz posiadania zwierząt! ale w końcu są kary bezwzględnego więzienia i tego należy się cieszyć!

kocur

Anuluj