UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A sąsiedzi to lepsi? Jakby im gówna na łby nie zaczęły lecieć, to by nadal udawali, że nic nie wiedzą!! No i on przez 10 lat nie będzie miał psa. .. .ale jego np. żona już może mieć. Zakaz powinien obejmować wszystkich zamieszkałych pod jednym adresem.

lampka