UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Takie rzeczy robią wariaci i powinno się ich trzymać w zamknięciu z dala od normalnych istot (ludzi i zwierząt), ktoś powinien mu obciąć nogę i rękę i by się nauczył, że nie ma prawa nad nikim się znęcać. Jestem za surowymi karami za takie rzeczy. 3 miesiące to bardzo mało, powinien dostać tyle lat ile się znęcał nad tym biednym zwierzakiem bity i głodzony przez obsługę więzienia.

przeciwniczka