UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo policja i szkola. Takiemu idiocie to min 10 lat dowalic i 200tys kary za to ze pijany chcial autobusem dzieci ze szkoly wiezc. W autobusach obowiazkowo powinny byc czujniki alkocholu( wypiles to nie odpalisz)

Gość 123

Anuluj