UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo policja i szkola. Takiemu idiocie to min 10 lat dowalic i 200tys kary za to ze pijany chcial autobusem dzieci ze szkoly wiezc. W autobusach obowiazkowo powinny byc czujniki alkocholu( wypiles to nie odpalisz)
Gość 123